GF20-028, AP schroefset, BMW 7er (E38), (7/G), 10/1994-11/2001, Max. vooraslast tot 1135 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-028 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : BMW |
| Model | : 7 serie (E38) |
| Bouwjaar | : 06/1994-08/2001 |
| Past op model | : 7er (E38), (7/G) |
| Past op bouwjaar | : 10/1994-11/2001 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1135 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1355 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 40 mm |
| Prijs incl. BTW | : 893,77 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





