GF20-070, AP schroefset, Mini Mini, (R56, Mini-N, UKL-L) Cooper S, Cooper D, JCW, 12/2006-, Max. vooraslast tot 910 kg, Verlaging vooras 30-55 mm, Verlaging achteras 30-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF20-070 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Mini |
| Model | : Mini (R56) |
| Bouwjaar | : 10/2006-11/2013 |
| Past op model | : Mini, (R56, Mini-N, UKL-L) Cooper S, Cooper D, JCW |
| Past op bouwjaar | : 12/2006- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 910 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 855 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 25 mm |
| Prijs incl. BTW | : 690,41 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





