GF85-007, AP schroefset, Nissan 370Z (Z34) Coupe + Roadster / coupe + roadster, 04/2009-, Max. vooraslast tot 980 kg, Verlaging vooras 15-50 mm, Verlaging achteras 10-45 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF85-007 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Nissan |
| Model | : 370Z (Z34) |
| Bouwjaar | : 2009- |
| Past op model | : 370Z (Z34) Coupe + Roadster / coupe + roadster |
| Past op bouwjaar | : 04/2009- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 980 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1000 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 15-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 10-45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 80 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 690,41 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





