GF60-039, AP schroefset, Opel Astra G (T98, / V / C, T98/NB) Limousine, Coupe / sedan, coupe, 05/1998-, Max. vooraslast tot 1040 kg, Verlaging vooras 30-65 mm, Verlaging achteras 20-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-039 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra G |
| Bouwjaar | : 02/1998-02/2004 |
| Past op model | : Astra G (T98, / V / C, T98/NB) Limousine, Coupe / sedan, coupe |
| Past op bouwjaar | : 05/1998- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1040 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 900 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 588,73 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





