GF60-044, AP schroefset, Opel Astra H GTC (A-H/C) Coupe, inkl. OPC / coupe, incl. OPC, 03/2005-, Max. vooraslast tot 1060 kg, Verlaging vooras 25-50 mm, Verlaging achteras 15-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-044 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra H |
| Bouwjaar | : 03/2004- |
| Past op model | : Astra H GTC (A-H/C) Coupe, inkl. OPC / coupe, incl. OPC |
| Past op bouwjaar | : 03/2005- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1060 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 840 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 15-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 25 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





