GF60-057, AP schroefset, Opel Astra J, (P-J) Sedan ohne FlexRide Fahrwerk / sedan without FlexRide suspension, 11/2008-, Max. vooraslast tot 1155 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras 45-75 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-057 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Astra J |
| Bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : Astra J, (P-J) Sedan ohne FlexRide Fahrwerk / sedan without FlexRide suspension |
| Past op bouwjaar | : 11/2008- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1155 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1000 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 45-75 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 659,91 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





