GF60-042, AP schroefset, Opel Corsa B (Corsa B, Corsa B, S93), 03/1993-, Max. vooraslast tot 840 kg, Verlaging vooras 40-60 mm, Verlaging achteras 40-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-042 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa B |
| Bouwjaar | : 03/1993-08/2000 |
| Past op model | : Corsa B (Corsa B, Corsa B, S93) |
| Past op bouwjaar | : 03/1993- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 840 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 720 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 75 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 537,89 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





