GF40-016, AP schroefset, Opel Corsa D (S-D), 10/2006-, Max. vooraslast tot 855 kg, Verlaging vooras 25-55 mm, Verlaging achteras 25-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-016 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa D |
| Bouwjaar | : 09/2006-08/2014 |
| Past op model | : Corsa D (S-D) |
| Past op bouwjaar | : 10/2006- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 855 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 800 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 25-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 25-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 15 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 10 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





