GF60-012, AP schroefset, Opel Tigra Twin-Top, (X-C/Roadster) nur M14 HA Schraube / only M14 rear axle screw, 06/2004-, Max. vooraslast tot 900 kg, Verlaging vooras 20-45 mm, Verlaging achteras 20-45 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF60-012 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Opel |
| Model | : Tigra II |
| Bouwjaar | : 06/2004- |
| Past op model | : Tigra Twin-Top, (X-C/Roadster) nur M14 HA Schraube / only M14 rear axle screw |
| Past op bouwjaar | : 06/2004- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 780 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-45 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-45 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





