GF70-002, AP schroefset, Peugeot 205 (741A,B,C,20A,C,D), 02/83-09/1998, Max. vooraslast tot 750 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 0-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF70-002 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 205 |
| Bouwjaar | : 02/1983- |
| Past op model | : 205 (741A,B,C,20A,C,D) |
| Past op bouwjaar | : 02/83-09/1998 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 750 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 0-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 0 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 537,89 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





