GF81-023, AP schroefset, Seat Exeo (3R) Limousine, Kombi (ST) / sedan, 03/2009-, Max. vooraslast tot 1135 kg, Verlaging vooras 20-60 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF81-023 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Seat |
| Model | : Exeo (3R) |
| Bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : Exeo (3R) Limousine, Kombi (ST) / sedan |
| Past op bouwjaar | : 03/2009- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1135 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1135 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 741,25 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





