GF82-021, AP schroefset, Skoda Fabia (5J) Limousine, inkl. RS / sedan, incl. RS, 04/2007-12/2008, Max. vooraslast tot 960 kg, Verlaging vooras 30-60 mm, Verlaging achteras 30-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF82-021 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Fabia II (5J) |
| Bouwjaar | : 03/2007-07/2014 |
| Past op model | : Fabia (5J) Limousine, inkl. RS / sedan, incl. RS |
| Past op bouwjaar | : 04/2007-12/2008 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 960 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 840 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-60 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 10 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





