GF82-002, AP schroefset, Skoda Octavia (1U) Voorwielaandrijving, Limousine, Kombi / front-wheel drive, sedan, wagon, 02/1997-, Max. vooraslast tot 1000 kg, Verlaging vooras 30-50 mm, Verlaging achteras 30-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF82-002 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Octavia I (1U) |
| Bouwjaar | : 09/1996-02/2004 |
| Past op model | : Octavia (1U) Voorwielaandrijving, Limousine, Kombi / front-wheel drive, sedan, wagon |
| Past op bouwjaar | : 02/1997- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1000 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1070 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 5 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





