GF45-001, AP schroefset, Subaru Impreza (GC, GF, GFC), 8/1992-12/2000, Max. vooraslast tot 900 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras 40-60 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF45-001 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Subaru |
| Model | : Impreza (GFC/GC/GF) |
| Bouwjaar | : 08/1992-12/2000 |
| Past op model | : Impreza (GC, GF, GFC) |
| Past op bouwjaar | : 8/1992-12/2000 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 900 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 35 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 25 mm |
| Prijs incl. BTW | : 812,43 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





