Product specificaties:
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Caddy III (2KB) |
| Bouwjaar | : 03/2004- |
| Past op model | : Caddy (2K, 2KN) Front, außer EcoFuel, diameter 50mm VA /, 2WD, except EcoFuel, susp strut diameter 50mm |
| Past op bouwjaar | : 03/2004- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1075 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1300 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 50-90 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 60-80 mm |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





