GF80-001, AP schroefset, VW Golf I / Jetta I (17,155) inkl. Cabrio / incl. convertible, 04/74-08/1993, Max. vooraslast tot 785 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras 40-70 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-001 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf I |
| Bouwjaar | : 04/1974-07/1983 |
| Past op model | : Golf I / Jetta I (17,155) inkl. Cabrio / incl. convertible |
| Past op bouwjaar | : 04/74-08/1993 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 785 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 640 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 40 mm |
| Prijs incl. BTW | : 588,73 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





