GF80-053, AP schroefset, VW Golf III syncro, Limousine, Variant / sedan, wagon 4WD, 01/1993-, Max. vooraslast tot 980 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras 40-70 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-053 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf III |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Past op model | : Golf III syncro, Limousine, Variant / sedan, wagon 4WD |
| Past op bouwjaar | : 01/1993- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 980 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 990 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 60 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 95 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





