GF80-009, AP schroefset, VW Passat (3B,3BG) Limousine, Variant, Voorwielaandrijving /, front-wheel drive, sedan, wagon, 10/1996-, Max. vooraslast tot 1100 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras 30-70 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-009 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Passat (3B) |
| Bouwjaar | : 10/1996-10/2000 |
| Past op model | : Passat (3B,3BG) Limousine, Variant, Voorwielaandrijving /, front-wheel drive, sedan, wagon |
| Past op bouwjaar | : 10/1996- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1100 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1080 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





