GF80-006, AP schroefset, VW Polo, Polo Classic (6N, 6K/V), 10/1994-09/1999, Max. vooraslast tot 900 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras 40-70 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-006 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo Classic (6KV2) |
| Bouwjaar | : 11/1995-09/2001 |
| Past op model | : Polo, Polo Classic (6N, 6K/V) |
| Past op bouwjaar | : 10/1994-09/1999 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 810 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 80 mm |
| Prijs incl. BTW | : 558,23 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





