GF80-016, AP schroefset, VW Polo (6N, 6N2) Nur Limousine, 10/1999-, Max. vooraslast tot 900 kg, Verlaging vooras 40-70 mm, Verlaging achteras 40-70 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-016 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo IV (6N) |
| Bouwjaar | : 08/1994-08/1999 |
| Past op model | : Polo (6N, 6N2) Nur Limousine |
| Past op bouwjaar | : 10/1999- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 900 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 810 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 40-70 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 40-70 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 90 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 80 mm |
| Prijs incl. BTW | : 558,23 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





