GF80-039, AP schroefset, VW Polo (9N) GTI, 09/2005-, Max. vooraslast tot 960 kg, Verlaging vooras 20-40 mm, Verlaging achteras 20-40 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-039 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo V (9N) |
| Bouwjaar | : 09/2001-04/2009 |
| Past op model | : Polo (9N) GTI |
| Past op bouwjaar | : 09/2005- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 960 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 840 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-40 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 558,23 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





