GF81-016, AP schroefset, VW Polo (6R) R WRC, 09/2013-, Max. vooraslast tot 960 kg, Verlaging vooras 5-30 mm, Verlaging achteras 5-30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF81-016 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo VI (6R) |
| Bouwjaar | : 05/2009- |
| Past op model | : Polo (6R) R WRC |
| Past op bouwjaar | : 09/2013- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 960 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 800 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 5-30 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 5-30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 35 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





