GF80-094, AP schroefset, VW Scirocco III (13) Voorwielaandrijving / 2WD, 09/2008-, Max. vooraslast tot 1000 kg, Verlaging vooras 20-55 mm, Verlaging achteras 20-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-094 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco III |
| Bouwjaar | : 08/2008- |
| Past op model | : Scirocco III (13) Voorwielaandrijving / 2WD |
| Past op bouwjaar | : 09/2008- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1000 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 770 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 20-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 16 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





