GF80-040, AP schroefset, VW Bus T5, Multivan, Transporter, (7HC,7HCA,7HM,7HMA,7HK,7J0,7HKX0) Voorwielaandrijving en 4motion, inkl. Facelift, alleen voor modellen waarbij de veerpoot in de fusee geschoven wordt, 01/2003-, Max. vooraslast tot 1710 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 30-65 mm, Let op bij montage dient de toplager met originele moer vast gezet te worden!
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-040 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : VW |
| Model | : Transporter T5 |
| Bouwjaar | : 05/2003- |
| Past op model | : Bus T5, Multivan, Transporter, (7HC,7HCA,7HM,7HMA,7HK,7J0,7HKX0) Voorwielaandrijving en 4motion, inkl. Facelift, alleen voor modellen waarbij de veerpoot in de fusee geschoven wordt |
| Past op bouwjaar | : 01/2003- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1710 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1720 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Opmerkingen | : Let op bij montage dient de toplager met originele moer vast gezet te worden! |
| Prijs incl. BTW | : 812,43 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1





