SP80-013, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 08/1983-11/1991, 1.6, 1.8, 2.6D, 1.6TD, 40-66 kW, Bouwjaar 08/1983-11/1991, Max. vooraslast tot 840 kg, Max. achteraslast tot 740 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-013 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf II |
| Bouwjaar | : 08/1983-09/1991 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Golf II, Jetta II (19E) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1983-11/1991 |
| Motorvariant | : 1.6, 1.8, 2.6D, 1.6TD |
| Vermogen in KW | : 40-66 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 840 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 740 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





