SP80-024, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 08/1994-, 2.0 GTI, 2.8, 110-128 kW, Bouwjaar 08/1994-, Max. vooraslast tot 980 kg, Max. achteraslast tot 800 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-024 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf III |
| Bouwjaar | : 10/1991-11/1997 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Golf III, Vento (1HX0, 1H) Limousine, Cabrio (1EX0, 1E) /, sedan, convertible |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1994- |
| Motorvariant | : 2.0 GTI, 2.8 |
| Vermogen in KW | : 110-128 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 980 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 800 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





