SP80-057, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 08/1997-, 1.4, 1.6, 55-81 kW, Bouwjaar 08/1997-, Max. vooraslast tot 910 kg, Max. achteraslast tot 930 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-057 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Golf IV (1J) Frontantrieb Limousine /, front-wheel drive sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1997- |
| Motorvariant | : 1.4, 1.6 |
| Vermogen in KW | : 55-81 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 910 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 930 kg |
| Prijs incl. BTW | : 354,87 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





