SP80-307, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 05/1998-, 1.8i, 2.0i, 2.3 V5, 2.8 V6, 1.9TDi inkl Pumpe-Duse / incl. Pump-injektor, 66-150 kW, Bouwjaar 05/1998-, Max. vooraslast 991 tot 1060 kg, Max. achteraslast tot 1060 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-307 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf IV |
| Bouwjaar | : 11/1997-09/2003 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Golf IV (1J) 4motion / 4WD |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/1998- |
| Motorvariant | : 1.8i, 2.0i, 2.3 V5, 2.8 V6, 1.9TDi inkl Pumpe-Duse / incl. Pump-injektor |
| Vermogen in KW | : 66-150 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast 991 tot 1060 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1060 kg |
| Prijs incl. BTW | : 385,37 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





