SP80-115, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 20/20mm, VW Bouwjaar 03/2006-, 1.4TSi, 1.9TDi, 2.0TDi, 2.0TDi (GT), 66-125 kW, 55mm veerpootdiameter, Bouwjaar 03/2006-, Max. vooraslast tot 1080 kg, Max. achteraslast tot 980 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-115 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 20/20mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf V |
| Bouwjaar | : 10/2003-09/2008 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Golf V (1K), Jetta III (1KM) Frontantrieb /, front-wheel drive |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2006- |
| Motorvariant | : 1.4TSi, 1.9TDi, 2.0TDi, 2.0TDi (GT) |
| Vermogen in KW | : 66-125 kW |
| Veerpootdiameter | : 55mm veerpootdiameter |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1080 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 980 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





