SP80-192, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, VW Bouwjaar 09/2003-, 1.6, 2.0FSi, 1.9TDi, 85-110 kW, 50mm veerpootdiameter, Bouwjaar 09/2003-, Max. vooraslast tot 1080 kg, Max. achteraslast tot 980 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-192 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf V |
| Bouwjaar | : 10/2003-09/2008 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Golf V (1K), Jetta III (1KM) Frontantrieb /, front-wheel drive |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2003- |
| Motorvariant | : 1.6, 2.0FSi, 1.9TDi |
| Vermogen in KW | : 85-110 kW |
| Veerpootdiameter | : 50mm veerpootdiameter |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1080 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 980 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





