SP80-085, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 10/2000-, 1.8T Automatik, 2.3 V5, und 2.8 V6 ohne Automatik / without automatic gearbox, 1.9TDi, 2.0TDi, 66-142 kW, Bouwjaar 10/2000-, Max. vooraslast 1051 tot 1210 kg, Max. achteraslast tot 1060 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-085 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Passat (3BG) |
| Bouwjaar | : 11/2000-03/2005 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Passat (3BG) Frontantrieb Limousine / front-wheel drive sedan |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2000- |
| Motorvariant | : 1.8T Automatik, 2.3 V5, und 2.8 V6 ohne Automatik / without automatic gearbox, 1.9TDi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 66-142 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast 1051 tot 1210 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1060 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





