SP80-098, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, VW Bouwjaar 02/2005-, 1.6, 1.6FSi, 2.0FSi ohne Automatik / without automatic gearbox, 75-110 kW, Bouwjaar 02/2005-, Max. vooraslast tot 1040 kg, Max. achteraslast tot 1010 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-098 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Passat (3C) |
| Bouwjaar | : 03/2005-11/2010 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Passat (3C, 3c) Frontantrieb / front-wheel drive |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2005- |
| Motorvariant | : 1.6, 1.6FSi, 2.0FSi ohne Automatik / without automatic gearbox |
| Vermogen in KW | : 75-110 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1040 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1010 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





