SP80-107, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 30/30mm, VW Bouwjaar 02/2005-, 2.0TSi, 1.9TDi, 2.0TDi, 77-147 kW, Bouwjaar 02/2005-, Max. vooraslast tot 1160 kg, Max. achteraslast tot 1050 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-107 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 30/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Passat (3C) |
| Bouwjaar | : 03/2005-11/2010 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Passat (3C, 3c) Frontantrieb / front-wheel drive |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2005- |
| Motorvariant | : 2.0TSi, 1.9TDi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 77-147 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1160 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 1050 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





