SP80-007, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 01/1996-09/1999, 1.4, 1.6, 44-74 kW, Bouwjaar 01/1996-09/1999, Max. vooraslast tot 865 kg, Max. achteraslast tot 790 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-007 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo Classic (6KV2) |
| Bouwjaar | : 11/1995-09/2001 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Polo Classic (6KV) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/1996-09/1999 |
| Motorvariant | : 1.4, 1.6 |
| Vermogen in KW | : 44-74 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 865 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 790 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





