SP80-003, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 60/30mm, VW Bouwjaar 08/1976-07/1994, 0.9, 1.0, 1.1, 1.3, 1.3D, 1.4D, 29-55 kW, Bouwjaar 08/1976-07/1994, Max. vooraslast tot 640 kg, Max. achteraslast tot 630 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-003 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 60/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo III (86C) |
| Bouwjaar | : 08/1990-07/1994 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Polo, Derby (86, 86c) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1976-07/1994 |
| Motorvariant | : 0.9, 1.0, 1.1, 1.3, 1.3D, 1.4D |
| Vermogen in KW | : 29-55 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 640 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 630 kg |
| Prijs incl. BTW | : 283,69 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





