SP80-075, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 20/15mm, VW Bouwjaar 02/2006-, 1.8Turbo (GTI), 110 kW, Bouwjaar 02/2006-, Max. vooraslast tot 960 kg, Max. achteraslast tot 840 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-075 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 20/15mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Polo V (9N) |
| Bouwjaar | : 09/2001-04/2009 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Polo (9N) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2006- |
| Motorvariant | : 1.8Turbo (GTI) |
| Vermogen in KW | : 110 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 960 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 840 kg |
| Prijs incl. BTW | : 315,21 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





