SP80-010, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 40/30mm, VW Bouwjaar 01/1977-, 1.3, 1.5, 1.6, 1.8, 44-102 kW, Bouwjaar 01/1977-, Max. vooraslast tot 785 kg, Max. achteraslast tot 630 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-010 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 40/30mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco II |
| Bouwjaar | : 08/1980-07/1992 |
| Fahrzeug / Vehicle | : Scirocco I/II (53, 53B) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/1977- |
| Motorvariant | : 1.3, 1.5, 1.6, 1.8 |
| Vermogen in KW | : 44-102 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 785 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 630 kg |
| Prijs incl. BTW | : 283,69 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





