SP80-186, AP-suspension sportkit, Verlaging vooras/achteras 20/20mm, VW Bouwjaar 08/2008-, 2.0TSI, 2.0TDi, 103-155 kW, Bouwjaar 08/2008-, Max. vooraslast tot 1080 kg, Max. achteraslast tot 780 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : SP80-186 |
| Fabikant | : AP-suspension |
| Productomschrijving | : sportkit |
| Verlaging vooras/achteras mm | : Verlaging vooras/achteras 20/20mm |
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco III |
| Bouwjaar | : 08/2008- |
| Fahrzeug / Vehicle | : Scirocco (13) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/2008- |
| Motorvariant | : 2.0TSI, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 103-155 kW |
| Max. vooraslast kg | : Max. vooraslast tot 1080 kg |
| Max. achteraslast kg | : Max. achteraslast tot 780 kg |
| Prijs incl. BTW | : 365,03 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





