FS10-154, AP-suspensions Verenset, Verlaging voor/achter 40/40mm, Audi A3 (8V) Frontantrieb Limousine, Sportback /, 2WD sedan incl. Sportback, 1.8TFSi, 1.6TDi mit Mehrlenker Hinterachse, 77-132 KW, tot 1010 KG max vooraslast, tot 940 KG max achteraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FS10-154 |
| Fabrikant | : AP-suspensions |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Vehicle | : A3 (8V) Frontantrieb Limousine, Sportback /, 2WD sedan incl. Sportback |
| Past op bouwjaar | : 08/12- |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 1.6TDi mit Mehrlenker Hinterachse |
| Vermogen in KW | : 77-132 KW |
| Max vooraslast | : tot 1010 KG max vooraslast |
| Max achteraslast | : tot 940 KG max achteraslast |
| Verlaging | : Verlaging voor/achter 40/40mm |
| Prijs incl. BTW | : 182,01 |
| Hinweise | : 2, 10, 38 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





