FS10-171, AP-suspensions Verenset, Verlaging voor/achter 30/30mm, Audi A3 (8V) Frontantrieb Cabrio / 2WD, convertible, 1.8TFSi, 1.6TDi, 2.0TDi, 81-135 KW, tot 1070 KG max vooraslast, tot 1075 KG max achteraslast
Product specificaties:
| Artikelnummer | : FS10-171 |
| Fabrikant | : AP-suspensions |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Vehicle | : A3 (8V) Frontantrieb Cabrio / 2WD, convertible |
| Past op bouwjaar | : 03/14- |
| Motorvariant | : 1.8TFSi, 1.6TDi, 2.0TDi |
| Vermogen in KW | : 81-135 KW |
| Max vooraslast | : tot 1070 KG max vooraslast |
| Max achteraslast | : tot 1075 KG max achteraslast |
| Verlaging | : Verlaging voor/achter 30/30mm |
| Prijs incl. BTW | : 182,01 |
| Hinweise | : 2, 38 |
| Indicatie levertijd | : 3-6 Werkdagen |
1





