48-086424, Bilstein B16 PSS9 Schroefset demping instelbaar, Mitsubishi LANCER VI (CK/P_A), 2.0 16V EVO VI / VII, 08/1996-08/2003, mark: CT9A/CT0, mark: EVO 7, Conditions see certificates / Front axle lowering (expertise): 40-50 mm, axle load to: 1015 kg / Rear axle lowering (expertise): 40-50 mm, axle load to: 900 kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 48-086424 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B16 PSS9 |
| Plaats aan de auto | : Schroefset demping instelbaar |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer EVO VII (CT9A) |
| Bouwjaar | : 03/2001-12/2002 |
| Past op model | : LANCER VI (CK/P_A) |
| Past op motor variant | : 2.0 16V EVO VI / VII |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 08/1996-08/2003 |
| Vermogen kW | : 206 kW |
| Opmerking-1 | : mark: CT9A/CT0, mark: EVO 7, Conditions see certificates / Front axle lowering (expertise): 40-50 mm, axle load to: 1015 kg / Rear axle lowering (expertise): 40-50 mm, axle load to: 900 kg |
| Prijs incl. BTW | : 2524,06 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





