24-018005, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Fiat BRAVO (182), 2.0 HGT 20V, 10/1995-10/2001 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-018005 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Bravo I (182) |
| Bouwjaar | : 09/1995- |
| Past op model | : BRAVO (182) |
| Past op motor variant | : 2.0 HGT 20V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 10/1995-10/2001 |
| Vermogen kW | : 108-113 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 146,41 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





