35-110675, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras links, Fiat CROMA (194), "1.8 16V, 1.9 D Multijet, 2.2 16V, 2.4 D Multijet", 06/2005- Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 35-110675 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras links |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Croma (194) |
| Bouwjaar | : 06/2005- |
| Past op model | : CROMA (194) |
| Past op motor variant | : "1.8 16V, 1.9 D Multijet, 2.2 16V, 2.4 D Multijet" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 06/2005- |
| Vermogen kW | : 85-147 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 242 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





