24-024679, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Fiat PUNTO (176), "1.4 GT Turbo, 1.7 D, 1.7 TD, 55 1.1, 60 1.2, 60 TD 1.7, 75 1.2, 85 16V 1.2", 10/1993-09/1999 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-024679 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto I (176) |
| Bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Past op model | : PUNTO (176) |
| Past op motor variant | : "1.4 GT Turbo, 1.7 D, 1.7 TD, 55 1.1, 60 1.2, 60 TD 1.7, 75 1.2, 85 16V 1.2" |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 10/1993-09/1999 |
| Vermogen kW | : 40-98 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 145,2 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





