24-024679, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras, Fiat PUNTO Convertible (176C), 60 1.2, 85 16V 1.2, 90 1.6, 04/1994-06/2000 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-024679 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper achteras |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Punto I (176) |
| Bouwjaar | : 10/1993-09/1999 |
| Past op model | : PUNTO Convertible (176C) |
| Past op motor variant | : 60 1.2, 85 16V 1.2, 90 1.6 |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 04/1994-06/2000 |
| Vermogen kW | : 43-65 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 145,2 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





