24-016049, Bilstein B8 Sprint - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras rechts, Honda CIVIC V Saloon (EG, EH), 1.5, 1.5 i 16V, 10/1991-12/1995 Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 24-016049 |
| Fabrikant | : Bilstein |
| Bilstein model | : B8 Sprint |
| Plaats aan de auto | : - 20mm ingekorte sport Schokdemper vooras rechts |
| Merk | : Honda |
| Model | : Civic VI (EJ9/EJ6/8/EK1/3/4) |
| Bouwjaar | : 11/1995-02/2001 |
| Past op model | : CIVIC V Saloon (EG, EH) |
| Past op motor variant | : 1.5, 1.5 i 16V |
| Past op bouwjaar vanaf-tot | : 10/1991-12/1995 |
| Vermogen kW | : 69-88 kW |
| Opmerking-2 | : Geschikt voor gebruik met verlagingsveren tot -60mm |
| Prijs incl. BTW | : 176,66 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |
1





