GF150137, Triple-S Schroefset, BMW 3-serie Cabrio 316/ 316i/ 318i/ 320i/ 323i/ 325i/ 324D/TD (only strut 51mm ) E30 04/1986-10/1993, 890KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling, Niet geschikt voor Stationwagen
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E30) |
| Bouwjaar | : 11/1982-12/1990 |
| Artikel nummer | : GF150137 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : 3-serie Cabrio 316/ 316i/ 318i/ 320i/ 323i/ 325i/ 324D/TD (only strut 51mm ) |
| Past op type | : E30 |
| Past op bouwjaar | : 04/1986-10/1993 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-80mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 40-65mm achteras |
| max vooraslast | : 890KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1030KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 2 | : Niet geschikt voor Stationwagen |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA005BM |
| Prijs incl. BTW | : 295,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





