GF150105, Triple-S Schroefset, Skoda Octavia / Kombi 1.4/ 1.6/ 1.8 20V/ 1.8T/ 2.0/ 1.9SDi/ 1.9TDi 1U2 09/1996-12/2010, 1020KG max vooraslast, Niet voor modellen met niveauregeling, Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar.
Product specificaties:
| Merk | : Skoda |
| Model | : Octavia I (1U) |
| Bouwjaar | : 09/1996-02/2004 |
| Artikel nummer | : GF150105 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Octavia / Kombi 1.4/ 1.6/ 1.8 20V/ 1.8T/ 2.0/ 1.9SDi/ 1.9TDi |
| Past op type | : 1U2 |
| Past op bouwjaar | : 09/1996-12/2010 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 25-60mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 35-60mm achteras |
| max vooraslast | : 1020KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 1025KG max achteraslast |
| Opmerking 1 | : Niet voor modellen met niveauregeling |
| Opmerking 3 | : Bij deze set zijn verkorte koppelstangen noodzakelijk, deze zijn los verkrijgbaar. |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA002VW |
| Prijs incl. BTW | : 279,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





