GF150112, Triple-S Schroefset, VW Golf II / Jetta II 1.1/ 1.3/ 1.6/ 1.8/ 16V/ Gti/ Gli 19E 08/1983-12/1992, 980KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Golf II |
| Bouwjaar | : 08/1983-09/1991 |
| Artikel nummer | : GF150112 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Golf II / Jetta II 1.1/ 1.3/ 1.6/ 1.8/ 16V/ Gti/ Gli |
| Past op type | : 19E |
| Past op bouwjaar | : 08/1983-12/1992 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 40-85mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 40-85mm achteras |
| max vooraslast | : 980KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 900KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA005VW |
| Prijs incl. BTW | : 279,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





