GF150115, Triple-S Schroefset, VW Scicocco I+II 1.1/ 1.3/ 1.5/ 1.6/ 1.8/ 16V/ Gli/ Gti/ GTX 53/53b 02/1974-07/1992, 785KG max vooraslast
Product specificaties:
| Merk | : VW |
| Model | : Scirocco I |
| Bouwjaar | : 09/1974-07/1980 |
| Artikel nummer | : GF150115 |
| Fabrikant | : Triple-S |
| Productomschrijving | : Schroefset |
| Past op model | : Scicocco I+II 1.1/ 1.3/ 1.5/ 1.6/ 1.8/ 16V/ Gli/ Gti/ GTX |
| Past op type | : 53/53b |
| Past op bouwjaar | : 02/1974-07/1992 |
| TUV gekeurd verstelbereik vooras | : 25-80mm vooras |
| TUV gekeurd verstelbereik achteras | : 25-80mm achteras |
| max vooraslast | : 785KG max vooraslast |
| max achteraslast | : 640KG max achteraslast |
| Opmerking 4 | : Garantie vervalt bij verlagingen buiten TUV gekeurd verstelbereik |
| Opmerking 5 | : Incl. GOCA papieren |
| GOCA Nr. | : TSA001VW |
| Prijs incl. BTW | : 320,00 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





